Döviz Kurları


Posof Derneği Kadın Kolları Muharrem Ayında Gazileri Ağırladı…
Posof Derneği Kadın Kolları Muharrem Ayında Gazileri Ağırladı…
22 Eylül 2019 15:52
Font1 Font2 Font3 Font4
Bu Haberi Yazdır

Posoflular Muharrem ayı bereketini Gazileriyle beraber yaşadı

İstanbul posoflular Derneği kadın kolları başkanlığı’nın düzenlediği Muharrem ayı ve gaziler haftası etkinliği dernek merkezi sosyal tesislerinde gerçekleşti.

Yapılan etkinliğe çok sayıda posoflu katılırken bu özel günde Gazi Cemil Kaya ve Fuat Yıldırım ile Bahçelievler huzurevi sakinleri , Güngören Sivaslılar Dernek başkanı Vedat Kılıç katılarak etkinliğe damgasını vurdular. Posoflular dernek başkanı Aydın Karadağ ve kadın kolları başkanı Gül Özgül Yıldız ile yönetim kurulu üyeleri gelen misafirleri tek tek karşılayarak ağırladılar. Muharrem ayı münasebetiyle aşure ikramı yapılırken yöresel bişi ikram edildi. Programa katılan Gazilerden Cemil Kaya ve Fuat Yıldırım’a günün anlamına özel hediyeler takdim edildi. Huzurevi sakinlerinden 82 yaşındaki Sadiye Hacar’ın okuduğu şiirlere etkinlik alanında bulunanlar alkışlarıyla takdir ettiler.
Yerel Basınında ilgi gösterdiği etkinliğe katılan Basın mensubu arkadaşlara da teşekkür ederim diyen Başkan Aydın Karadağ Bir daha kı etkinliğimiz inşallah Cumhuriyet Bayramı etkınlığı olacaktır.
Bizden Burs alan öğtencilerede daha fazla destek vermek amaçlı bir toplantıda yapacağız her türlü burs baş vurusunu değerlendireceğiz dedi.aydin_karadag_asil_7c5a85a48b3aaacf3e19posof

posoof


Yorumlarİlgili Haberler