Döviz Kurları


Iğdır Spor Maçı Öncesi İşadamlarından Serhat’a Maddi Moral!
Iğdır Spor Maçı Öncesi İşadamlarından Serhat’a Maddi Moral!
16 Eylül 2018 10:59
Font1 Font2 Font3 Font4
Bu Haberi Yazdır

Iğdır Spor Maçı Öncesi İşadamlarından Serhat’a Maddi Moral!
23 Eylül’de İstanbul Tuzla Marina da ki Adli Restoran’da 100 iş adamının davet edildiği kahvaltılı toplantının yanı sıra aynı dün Ardahan’da oynanacak olan Iğdır Spor Maçı öncesi maddi destek arayışlarını sürdüren Serhat Ardahan Spor’a takımın fahri başkanı olan Ardahan Belediye Başkanı Faruk Köksoy’un çağrısı üzerine bir destekte İstanbul’dan Ardahan’a gelen iş adamlarından geldi.
**Ali Rıza Nasıroğlu Her Zamanki Gibi Yine Takıma Sahip Çıktı..
Ardahan Dernekler Federasyonun son 3 yıldır İstanbul başta olmak üzere Ankara, Kocaeli, Ardahan, Göle’de düzenlediği ve birçok iş adamının katıldığı, ‘Güçlü Bir Ardahan Lobisi’ çalışmalarının ilk meyvesini verirken bunun ilk yansımadı da yaşandı.
Ardahan Esnaf ve Sanatkârlar Odasının daveti üzerine Ardahan’a gelen ve Ardahan Valiliği, Ardahan Belediyesi, Ardahan Ticaret ve Sanayi Odası, Ardahan Esnaf ve Sanatkârlar Odalar Birliğinin ev sahipliği yaptığı İstanbul’da ki 30 Ardahanlı iş adamının yatırımlar konusunda bilgi almak için Ardahan’a geldiği şu günlerde Ardahan’ı 3. Lige çıkarma iddiasıyla Bölgesel Amatör Liginde temsil eden ancak maddi sıkıntı yaşayan Serhat Ardahan Spor’a önemli bir destekte bu takımın yanı sıra Ardahan denilince birçok konuda duyarlılığı ile tanınan Matakser adlı şirketin Yönetim Kurulu Başkanı Ardahanlı İşadamı Ali Nasıroğlu’ndan geldi.
Ardahan gelen iş adamı heyetine öncülük eden İşadamı Ali Rıza Nasıroğlu Serhat Ardahan Spor’a maddi destek çağrılarına da öncülük ederek 12 bin TL. destek verdi.
Kurulduğundan bu yana 3. Ligin eşiğinden dönen Serhat Ardahan Spor’a olduğu gibi başta spor takımlarına olmak üzere birçok konuda Ardahan ve Ardahanlının yanında yer alan Matakser adlı şirketin sahibi Ali Rıza Nasıroğlu’nun bu örnek davranışına kendisiyle birlikte Ardahan’a gelen iş adamlarından da geldi.
**Serhat’a Halit Karahan’dan da 5 Bin TL Destek..
ARDAFED, Ardahanlı İşadamı ve Sanayiciler Derneği, Ardahan Gazeteciler Derneği başta olmak üzere Senemoğlu Köyü Derneği, Bağdeşen Köy Derneği ‘nin birlikte organize23 Eylül Pazar günü saat: 10.30’da İstanbul Tuzla’da gerçekleştirecekleri kahvaltılı toplantı günü aynı gün Iğdır Spor ile karşılacak olan Serhat Ardahan Spor’a bir destekte ardahan-spor
Serhat Ardahan Spor’un yaşadığı maddi sıkıntının da gündeme geldiği Ardahan’da ki iş adamlaru toplantısında bir açıklama yapan Karahan Ardahan’ın BAL Ligi temsilcisi takımı Serhat Ardahan Spor Çıldır’ın, hanak’ın, Damal’ın, Göle’nin ve Posof’un takımı olduğunu ve başta iş adamları olmak üzere herkesin destek vermesi gerektiğini belirterek 5 bin TL.’lik katkısını açıkladı.

**Serhat’a Karatay, Tatar ve Koçak’tan da Anlamı Destek Geldi..
Ardahan’a gelen işadamlarının heyetinin içinde bulunan Tay Sürücü Kurslarının Sahibi Ardahanlı İşadamı Veysel Karatay’ın yanı sıra Ardahanlı İşadamı Gold Gümrüklemenin Ortaklarından İmdat Tatar Ardahanlı İşadamı İmdat Tatar’ın yanı sıra Serhat Ardahan Spor’un sorumluğunu üstlenen Ardahan Dernekler Federasyonu Başkan Yardımcısı, KMS Makine Yönetim Kurulu Başkanı Erdinç Koçak’tan da Serhat Ardahan Spor’a anlamlı destekler yapıldı.


Yorumlarİlgili Haberler