Döviz Kurları


21 MAYIS KORKUSU SARDI !
21 MAYIS KORKUSU SARDI !
2 Mayıs 2017 14:35
Font1 Font2 Font3 Font4
Bu Haberi Yazdır

16 Nisan öncesi Referandumun önemini bilmeyenler (Bilmeyenler için Referandumun geleceğimiz açısından önemli birkaç adımından bahsetmek isterim. Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi sosyal hayatta ve ekonomide istikrarın garantisi olacak. Türkiye’nin her alanda gelişimine katkı sunacak. Gelecekle ilgili yapısal reform olabilecek birçok şeyin önünü açacak. Üstyapı, altyapı, iletişim ve ulaşım yatırımları hızlanacak. Dünyanın en büyük projeleri içinde yer alan üçüncü havalimanı, TANAP, hızlı tren gibi bölgeye hitap eden projeler gibi daha nice projelerin hayata geçirilmesi sağlanacak. Kalıplaşmış bürokratik tıkanıklık aşılarak, karar alma süreçleri hızlanacak.
Geleceğe yönelik büyük ve güçlü bir sinyal olacak.Yürütmenin tek elde toplanması ile bürokrasideki tıkanıklık son bulacak. Koalisyon hükümetleri dönemi ve koalisyonlardan dolayı ortaya çıkan krizler son bulacak. Vesayet kırılacak. FETÖ terör örgütü gibi yapıların; devletin her kademesinde virüs gibi çoğalmanın önü kesilecek ve yaşama hakkı tanınmayacak. Temel hak ve hürriyetler güçlenecek.) ve bu önemli vazifede nasıl başarılı olunur hesabını yapmayan bazı teşkilat yöneticileri ve siyaset adamları sözüm ona neden başarısız olduk hesaplarını birbirlerini suçlayarak yada 16 Nisan öncesi şatafatlı mekanlarda aynı ekiplerle aynı pozları vererek başarısızlıklarının değerlendirmelerini yapıyorlar.
İşin perde arkası aslında kişisel başarısızlıklarını değerlendirmek olmadığını biliyoruz. 21 Mayıs’ta yapılacak olan olağanüstü kongrede, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın AK Partiye Genel Başkan olması; şimdiden bazılarını korkutmuştur. Nasıl mı? 17-25 Aralık’ta,15 Temmuz’da ve 16 Nisan’da Cumhurbaşkanımızı ve bu milleti yalnız bırakanlar diğer tabiri ile ekmek yediği çanağına tükürenlerle,vatanına ihanet edenlerle,helal süt emmemiş soysuzlarla,boş vaatlerle kandırılmış leşlerle,yurduna alçakları uğratanlarla,asırlardır koynumda beslediğim yılanlarla,İnsanıma kötülüğü aşılayanlarla,bunları görüp de yan gelip yatanlarla, yiyip içip gece gündüz kusanlarla,boş lafları konuşup, vatan meselesine susanlarla, Allah korkusu olmayanlarla, dününü unutup, bugüne ihanet edenlerle hesap görme günün adıdır 21 MAYIS. Bu tarih at izini, it izinden ayıklama günüdür. Bu tarih hainleri temizleme günüdür.
Onun içindir ki 21 Mayıs sonrası Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başkanlığı ve liderliğinde yerli ve milli bir teşkilat yapılanması oluşacak. Her koşul ve durumda hep yanında olan;tek gayesi vatan, millet, bayrak ve bu temel değerleri korumak, kollamak ve yüceltmek olan yeni yol arkadaşları ile partinin kadroları topyekün süzgeçten geçmesi gerekiyor.
Yarınım,canım ülkem,güzel vatanım.Tek millet ve tek bayrak için,Tek devlet ve tek vatan için Cumhurbaşkanı ERDOĞAN’ın ifade ettiği gibi ‘’ Bizim yoldaşımız millettir. Milletimizle beraber yürüdüğümüz müddetçe bizi yolumuzdan ayırmaya kimsenin gücü yetmeyecektir.’’
Dr. İmbat Muğlu
imbat.muglu@facebook.com12249935_10206959567100716_7704602041096356207_n


Yorumlarİlgili Haberler